Послуги

Доставка по Києву

Доставка здійснюється в форматі «двері - двері» (посилки приймаються кур'єром за адресою Замовника та доставляються за вказаною Замовником адресою).

Стандарт

Термін доставки складає:
В межах одного міста (Внутрішньоміська для Києва і обласних центрів): 24 години

Експресс

Термін доставки складає:
В межах одного міста (Внутрішньоміська для Києва і обласних центрів): 2 - 4 години.

Доставка по Україні

Доставка здійснюється в форматі «двері - двері» (посилки приймаються кур'єром за адресою Замовника та доставляються за вказаною Замовником адресою).

Економ

а) посилки приймаються кур'єром за адресою Замовника, а Одержувач забирає самостійно його з офісу компанії «ТЕКС-Україна» або її представника
б) посилки приймаються від Замовника в офісі компанії «ТЕКС-Україна» або її представника і доставляється за вказаною Замовником адресою.

Стандарт

Доставка посилки здійснюється за схемою «від дверей до дверей» Київ і обласні центри (внутрішньоміська): 24 години
Обласні центри: 28 - 48 годин
Районні центри (віддалені села та селища): 24 - 72 години

Додаткові послуги

Повідомлення про вручення (факс, телефон, E-Mail) - категорія посилки, при якій місто-одержувач (де проводилася доставка відправлення) відразу після доставки відправлення повідомляє інформацію про доставку клієнту (факс, телефон , E-Mail).

Особисто в руки - категорія посилки, при якій відправлення доставляється виключно особисто в руки одержувачеві, зазначеному в графі «Додаткові категорії доставки» з поміткою «особисто в руки», при перевірці його при собі посвідчення особи (паспорт , водійське посвідчення, пенсійне посвідчення та інші документи, де є фотографія). При відсутності одержувача відправлення залишається у Виконавця.

Ін - Аут (зворотний зв'язок) - категорія посилки, коли відправник замовляє і оплачує доставку Відправлення «зворотний зв'язок», тобто доставити Відправлення та забрати Відправку для цього клієнта. Час очікування кур'єром зворотного відправлення не більше 15 хвилин.

Повідомлення про вручення оригіналом - категорія Відправки, при якій клієнту, після доставки його Відправки надається оригінал (1-й бланк) з прізвищем, підписом (обов'язково!), Даними посвідчення особи, штампом організації. (Послуга платна)

Офф-Тайм - категорія посилки, при якій доставка і виклик кур'єра проводиться на вимогу клієнта в неробочий час з 16.00 до 9.00.

Загальна інформація для клієнта

Ціна відправлення залежить від фактичної (метричної) ваги або об’ємної ваги, в залежності від того , яка з величин є більшою.
Фактична (метрична) вага – вимірюється у відповідності до метричних приладів (ваги).
Об’ємна вага – дана величина є відношенням ваги відправлення і його об’єму, використовується в основному для габаритних відправлень.

Авторизація

Реєстрація

Генерація пароль